Need For Speed: Most Wanted (2012) | (Nie)Poważna Retrospekcja

Witam serdecznie jak i cieplutko dziś o grze która mnie niezmiernie nerwuje z tego powodu że EA nie pozwoliło zrobić Criterion czegoś dobrego pozdrawiam Serwer Discord:   / discord   Cieplutko zachęcam do wspierania kanału: https://patronite.pl/masarious