TŘEBENICE: Zlobivé děti letos málem z Paříkova náměstí odnesl čert

Do centra Třebenic dorazil Mikuláš, anděl a hned několik čertů. Na Paříkově náměstí se díky tomu strhla pořádná mela. A i když čerti vypadali hrozivě, Mikuláš měl pochopení a anděl za básničku nebo písničku i nějakou tu odměnu. Zlobivých dětí je prý v Třebenicích dost. Jejich nejčastějším prohřeškem je podle čertů odmlouvání rodičům. Čerti se nakonec smilovali a do pekla žádné dítě neodnesli. Všichni ale museli slíbit, že se do příště polepší. I díky perfektní organizaci, kterou měl na starosti místní Sbor dobrovolných hasičů, se mohla akce uskutečnit a to zcela v souladu s aktuálními vládními nařízeními.