The Witcher 1.rész: "Vajákolunk macsó módra"

Üdv! Szeretnél követni Twitch-en is? Az alábbi linken megtalálod a csatornámat! Csak nyomj a szív alakú követés gombra!   / ronin_s_dojo   ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬ _____________________________________________ Ha tetszik, amit látsz a csatornán, és szeretnél támogatni, az alábbi linken megteheted!  https://twitch.streamlabs.com/ronin_s... 