Звільнена Балаклія: перші кадри з міста, розповіді місцевих

Балаклія на Харківщині - одне з міст, яке вдалося звільнити українським збройним силам за минулий тиждень. Багато мешканців міста, яке півроку перебувало під окупацією, зустрічали українських військових зі сльозами радості. Документаліст Сергій Лисенко був одним із перших телеоператорів, які потрапили у місто 11 вересня, через три дні після звільнення. Місцеві мешканці розповіли йому про життя в окупації, зниклих родичів та волонтерів, вбитих містян та страх обстрілів. ----- Слідкуйте за подіями у світі, США та Україні на веб сторінці та у соціальних мережах української служби Голосу Америки. Підпишіться на нас в соцмережах YouTube: https://bit.ly/3rCvbU3 Facebook:   / holosameryky   Instagram:   / holosameryky   Twitter:   / holosameryky   Сайт: https://ukrainian.voanews.com #ЧасТайм #ГолосАмерикиУкраїнською