Rozbila se nám lednička, tak jsme museli celý týden jíst v restauracích!🙃 JdemeVlog.
Nový merch najdeš tady: https://www.jdemeshop.cz/ Dnes jsem vás připravil trochu osobnější vlog, ve kterém vám ukážu, co se v našem životě dělo za poslední týden - rozbitá lednička, díky které jsme museli ochutnat sushi, ukážu vám naše lokální farmářské trhy a nový Žrací merch! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! 🍔 INSTAGRAM: / jdemezrat 📧 Obchodní spolupráce: [email protected] ► Předchozí díl: • Luxusní ŽEBRA a PŮLKILOVÝ BURGER?! Gurman ... ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu Mega Žroutům💪: Ondrej Rogos, Alzik Alzik, Vlada Blazek, Pavel Kubišta, Šimon Kotko, Deni Gaľová.

▶︎
SUOMEN HALVIN VS. KALLEIN PIHVI

▶︎
Spočítali jsme to: Rok od nákupu apartmánu ve Španělsku. Jak to vychází a kolik nás stál provoz?

▶︎
Luxusní ŽEBRA a PŮLKILOVÝ BURGER?! Gurman Gril 54.

▶︎
ROCK FOR PEOPLE 2026! BAHNO, JÍDLO, SPRCHY!

▶︎
Jedna noc ve středověké krčmě — proč byste prosili o moderní jídlo

▶︎
NEUVĚŘITELNÁ NEAPOLSKÁ PIZZA V RODINNÉM PODNIKU BISTRO U VLKA MI VYRAZILA DECH!🤩 SKRYTÝ POKLAD BRNA!

▶︎
Hana Lasicová Adele: Konflikt mojej mamy a tvojho otca naše priateľstvo neohrozí | ČASŤ ROZHOVORU

▶︎
Užívám si neomezenou konzumaci VŠEHO v přímořském resortu | Zlaté Písky | Prestige Hotel Aquapark

▶︎
Proč Wish Tak Tragicky Selhal?

▶︎
Vydražili jsme autobus v Itálii a musíme pro něj poprvé v životě letět!

▶︎
Jak se změnil život televizních kuchařů a proč zavřel poslední restauraci. Pohlreich zpovídá Ridiho

▶︎
Za 60 tisíc měsíčně mám v LA jen toto

▶︎
TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI!! Jediná restaurace v ČR! Sněz co můžeš ve velkém stylu!

▶︎
KFC SE OMLUVILO! Bude to ale stačit? Zábavné Komentáře.

▶︎
DRSNÁ REALITA NEJVĚTŠÍHO MĚSTA SVĚTA! 🇮🇩

▶︎
Vyzkoušel jsem 4+1 marinádu na maso, které mají posunout grilovačku na úplně jinou úroveň!

▶︎
Lov Sumca 🐋🌞 Malý a Veľký Dunaj 🎣 na Živú Rybku, Nadáje a Dážďovky

▶︎
Strýc Life: Najlepšie gastro v Nitre? Toto sú skryté poklady pod Zoborom

▶︎
Ako to je so súťažou o Audi S4 B5? Prečo nieje hotová? Prečo som poslal S7 na Slovensko?

▶︎
