A 25 éves Diablo II mögött a Diablo IV is elbújhat – vagy mégsem?

25 éve kattintgatunk, potionöket vedelünk, és próbáljuk elkerülni a Cow King haragját. Mit írhatnánk még a Diablo II-ről? Semmit. Úgyhogy inkább videót csináltunk. Nektek is a gyerekkorotok része volt? #gaming #pcguru #játékok #blizzard #diablo #diablo2 #diablo2resurrected Bővebben a játékról ► https://www.pcguru.hu/ PC Guru a Facebookon ►   / pcgurumagazin   PC Guru az X-en ►   / pcgurumagazin   PC Guru az Instagramon ►  / pcgurumagazin