Metro Warszawskie - Siemens Inspiro #5004, linia M1

Przejazd jednym z najnowszych pociągów warszawskiego metra pierwszą linią na jej końcowym odcinku w kierunku Młocin. Wagony Inspiro produkcji Siemensa jeżdżą po szynach metra od końca 2013 roku, a od 2015 roku obsługują w całości otwartą ówczas II linię metra, której przedłużenie jest cały czas budowane. Zarówno w kierunku wschodnim, jak i zachodnim dobudowywane są po 3 stacje - na wschód kolejno Szwedzka, Targówek i Trocka (planowany termin otwarcia - 2019), a na zachód kolejno Płocka, Młynów oraz Księcia Janusza (2020). Nowa trasa M2 będzie więc przebiegać od stacji Księcia Janusza do Trockiej. Natomiast do 2022 roku planuje się otwarcie 2 linii metra w jej końcowej wersji, na trasie Karolin - Bródno. Cała trasa ma zawierać 21 stacji, a jej obsługę mają zapewniać wyłącznie Siemensy Inspiro oraz kolejne kupowane właśnie wagony metra. Przetarg na ich dostawę ciągnie się już półtora roku - najbliżej wygranej jest czeska Skoda, ale poza nią wystartowali także Stadler, CAF, Siemens w kooperacji z Newagiem oraz Alstom. Przetarg podobnie jak ten na 213 tramwajów jest bardzo zawiły i nie wiadomo kiedy tak naprawdę ta walka się skończy... M1 Kabaty - Młociny 1. Stare Bielany 2. Wawrzyszew 3. Młociny