VLOG ZE STAJNI PODOLIN!

Hej mam nadzieję że filmik wam się spodoba :D Koniecznie zostawcie łapkę w górę! Miłego oglądania! Sklep Pasi-Konik: https://pasi-konik.pl/ KOD WEWI 10% ZNIŻKI Smaczki Yumi miód: https://www.yumimiod.com/ z moim kodem WEWI 10% zniżki AnnSquad: https://annsquad.pl/ kod WEWI Chętny na współprace? Napisz : [email protected] Wpadajcie na moje social'e : INSTAGRAM   / wewi_natural_rider   TIKTOK https://www.tiktok.com/@wewi2115?is_c...