The Sims: Historia Niedoskonałych Tłumaczeń | ft. Evie (#9)

Mamo, jeźdź! Jeść? Proszę, masz tu omlet. Mamo, ale to jest jajko sadzone z arbuzem! Kurczę, muszę pogłębić moją wiedzę o ucztowaniu... A co dostałeś ze sprawdzianu? Sześć plus! Ooo, to w nagrodę upiekę ciasto czekoladowe. Macie zadaną jakąś lekturę? Tak, „Jednorożce dla Beatki”. Może będzie lepsza niż ta o Jeremim Żarłoku... . Evie →    / @kiview   ! Zanim o coś zapytasz, spójrz w dół↓ Ile mam lat? → Rocznik '92, yo (tak, wiem, że nie wyglądam). Gdzie mieszkam? → W Gdyni, ale pochodzę z Łodzi. Mój sprzęt i programy → znajdziesz w dziale "Informacje". Moja ulubiona część Simsów? → Dwójeczka ♥ Od kiedy gram w Simsy? → od 2001 r. Jakie mam ustawienia graficzne w TS3 i TS4? Jakie mam dodatki do TS3 i TS4? → Wszystko znajdziesz w dziale "Informacje". Jak wyobrażam sobie TS5 i czego oczekuję? → Nie wiem, nie lubię tego pytania, proszę mi go nie zadawać. Czy ja w ogóle wiem, co to są kody? → Tak, ale nie lubię ich używać, nawet niewinnego moveobjects, choć testingcheats jest wyjątkiem ;) Czy nagram Historie z Bezludnej Wyspy lub Ze Świata Zwierząt? → Nie. Pet Stories można znaleźć na angielskim kanale, a w Wyspę gram prywatnie. Czy nagram jeszcze Party Hard? → Nie, ta gra jest zbyt frustrująca. Kiedy Kalambury? → Jak nagram, to będą ;) Jeśli masz więcej pytań, to zapraszam do playlisty Q&A → http://bit.ly/2FOS7YW ♦ Merta w internetach ♦ Facebook:   / mertamertamerta   Grupa Pomidors Merty: http://bit.ly/2yN6Zlf Discord:   / discord   Angielski kanał:    / marticore   Origin: Marticore