KAKO DA URADIM PRVI SALTO? [2.dio] | Početak vježbanja

·SUBSCRIBE · SUBSCRIBE · SUBSCRIBE· ·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓­·­↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓·↓· KAKO DA URADIM PRVI SALTO? [2.dio] !? :D ··········································································· I da, nastavak ovog serijala od 2 epizode je tu! :D U ovom dijelu govorim o vjezbanju salta sa visine, snijegu, bazenima, ucenju drugog salta i tako dalje.. I da, uspio sam ovo snimiti iako sam se smrz'o :'D... Uglavnom, ako ima nesto da nije jasno slobodno me dodajte na fb!! :D I kao i uvijek, nadam se da sam vam pomogao. ;) ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Kontakt: FACEBOOK:   / braco.gajic   YOUTUBE: http://www.youtube.com/channel/Street... MAIL: [email protected] ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````` \\\\\\\\\\\\\\\\\\~BRACOGAJIĆ©2017~/////////////////////////// Strogo zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale ili nesto slicno!