Na Simsonie po śniegu i górach. To trzeba obejrzeć [ZERO POWAGI]

Tym razem wzięliśmy nasze Simsony i pojechaliśmy do Muzeum "Rdzawe Diamenty", niestety pogoda opóźniła nasz przyjazd i nie dotarliśmy na miejsce. Udało się jednak pojeździć po śniegu!