PINTÉR BÉLA ÉS KISS LLÁSZLÓ BESZÉLGETÉSE A VAGY SEHOL KLUBBAN A MIXÁT STAGE-EN

Pintér Béla a VAGY SEHOL klubban a MIXÁT STAGE-en 2023. 04. 08. Kiss Llászló az Európa Kiadó, és URH zenekarok alapítótagja, ex-basszugitárosa és barátai, a Kiss+4 zenekar VAGY SEHOL címmel zenei klubsorozatot indított a MIXÁT STAGE-en. Minden alkalommal más és más meghívott vendégművésszel lépnek színpadra. Ezúttal a vendég Pintér Béla rendező, drámaíró, színész, a Pintér Béla és Társulata vezetője, a magyar független színházi élet meghatározó szereplője volt. Az esten Kiss Llászló beszélgetett Pintér Bélával, és a színész, rendező is fellépett a Kiss +4 zenekarral. A klubest másik szereplője pedig minden alkalommal a Kiss+4 zenekar , akik nem csak Európa Kiadó darabokat vesznek elő a ’80as évekből, hanem a tavaly megjelent Vagy Sehol című albumukról is játszanak, ami a 2023 tavaszán indult klubsorozat névadója is. Kiss+4 zenekar: Kiss Llászló - gitár Barabás Béla – gitár Kerek Norbert – billentyűk Libertényi Péter – dob, ütősök Vajdovich Árpád – basszusgitár Vendég: Tóth Sándor - szaxofon videóutómunka, kamera Rieger Johanna kamera Ruszthi Zsolt hang Barabás Béla