Apator Elektrim Toruń - Jutrzenka Polonia Bydgoszcz (02.06.1994)

Spotkanie 8.kolejki rozgrywek DMP na żużlu w sezonie 1994. Nagranie pochodzi z programu "To był żużel" telewizji TV Toruń.