Kateřina Chroboková na Pražském jaru / at the Prague Spring 2010

"Přiznám se, že se na koncert moc těším a jsem ráda, že jsem tuto příležitost dostala. Je to taková směs napětí, zodpovědnosti i radosti. To víte, že si velmi přeji, abych publikum zaujala a aby všichni odešli s krásným pocitem a zážitkem z hudby. Z programu, který jsem pro ně vybrala a sestavila." řekla serveru Opera Plus Kateřina Chroboková před svým koncertem na pražském jaru dne 22. května 2010. Celý rozhovor naleznete na stránkách "Opera Plus":http://www.operaplus.cz/2010/05/kater.... /// 'I am really looking forward to the concert, and am delighted that I've been given this opportunity. I feel a mixture of tension, responsibility, and joy. I would love to grab the audience, so that they go home with a wonderful feeling from this music, from the programme I've put together,' said Kateřina Chroboková in an interview on the Opera Plus server before her Prague Spring concert on 22 May 2010. You can find the complete interview on the Opera Plus website.