WoWko je teď skvělé! | MMOCast s @Atremis

S Atrem jsme zhodnotili náš měsíc na nové WoW expanzi The War Within, a celkově zhodnotili, jak se nám líbí a také se podívali, jaké je WoWko v roce 2024, kde se dá říct, že zažívá takovou zlatou éru. PODPOŘ MOJÍ TVORBU A STAŇ SE ČLENEM! :)    / @honzaj   TWITCH:   / honzajcz   ​​​​​​​​FACEBOOK: https://fb.com/thehonzaj​​​​​​​​ INSTAGRAM:   / thehonzaj   ​​DISCORD:   / discord   #WorldOfWarcraft​ #WoW #Cz