U Svilajncu rođeno 154 bebe - EXPLOZIV

U Svilajncu BEJBI BUM! Rođeno je 154 beba, a od 64 zaposlenih u Opštinskoj upravi 15 odsto je na trudničkom ili porodiljskom bolovanju.Porast broja beba u ovom gradiću tumače kao posledicu dobrih mera socijalne politike i kvaliteta života. Oni su, kako su nam rekli, protivteža mladim parovima koji napuštaju Srbiju. Pratite nas na: http://bit.ly/PRVAsub Posetite naš sajt: http://www.prva.rs/ Lajkujte nas i na Fejsbuku: http://bit.ly/PRVAfb Možete nas pratiti i na Instagramu: Možete nas pratiti i na Tviteru: http://bit.ly/PRVAtwitter #PRVA