Siddhi feat. Dorogi Péter - A baj megtörtént (Official Music Video)

A Siddhi új dala, az „A baj megtörtént” egy belső utazás a gyenge pontok, örökségek és döntések világába. Köszönjük, hogy velünk vagytok ezen az úton. #sidi #siddhi Siddhi feat. Dorogi Péter – A baj megtörtént Zene: Siddhi Szöveg: Sidi Sidlovics Gábor „Sidi” – gitár, ének Dorogi Péter - ének Steklács Miklós – basszusgitár Horváth Márk – dobok Felvételek, keverés, mastering: Takács Péter masteringstudio.hu Management: Havarik Balázs [email protected] Sajtó: [email protected] Dalszöveg: Végül megtaláltam én is azt a gyenge pontot, Amire jó anyám is csendesen csak annyit mondott: „Ne bolygasd, fiam, nem jó hely a penge éle. Keresd a jót, és törekedj a békességre.” Aztán jött apám, még most is hallom, ahogy mondja: „Az csak jó, fiam, ha látod, hol a gyenge pontja. Elég, ha megjegyezted, tudod, az még nem fáj, de ha kell, tudni fogod majd, hova szúrjál.” Így lettem, akit láttok, gyűlölnek vagy megszeretnek, sokan hiszitek, de egyáltalán nem ismertek. Mint a kő, ami most ott pihen, Dunába lökve, úgy marasztal erősen, rám kötözve. Elsüllyedek, nézek felfelé, követ a nyál, ami utánam köpve egyetlen remény. Rajtam is lesz valami érdekes, kis DNS elfér még. Hideg acélon remeg a kéz, a cél hiába látható, ravasz az ész, ravasz az ujj alatt, meghúzni volna jó. Előre szóltam, nem kell engem beengedni még, megszülettem, és a baj megtörtént. Szóval megtaláltam én is azt a gyenge pontot, amire jó anyám is csendesen csak annyit mondott: „Ne bolygasd, fiam, nem jó hely a penge éle. Kövesd a jót, és törekedj a békességre.” Elsüllyedek, nézek felfelé, követ a nyál, ami utánam köpve egyetlen remény. Rajtam is lesz valami érdekes, kis DNS elfér még. Hideg acélon remeg a kéz, a cél hiába látható, ravasz az ész, ravasz az ujj alatt, meghúzni volna jó. Előre szóltam, nem kell engem beengedni még, megszülettem, és a baj megtörtént.