Linux LEPSZY niż Windows? Nerd Log #5

GNU / Linux to przez wielu ukochany system. Zmaslo jest poweruserem linuxa od 5 lat, Termi0 niedawno rozpoczął swoją przygodę. Dziś poruszymy temat o 5 rzeczach które kochamy i które nas wkurzają w tym systemie. Kliknij 🔔 aby być na bieżąco z filmami. Subskrybuj: https://bit.ly/2UfikWI Słyszymy wasze głosy odnośnie umieszczenia podcastu na innych platformach takich jak Spotify i iTunes - zgłębiamy temat i mamy nadzieję, że niebawem nasz podcast zagości również na innych platformach Prowadził Termi0 i ZMASLO #Linux #ZMASLO #Termi0 🍞 YT Zmaslo:    / zmaslo   💻 Discord:   / discord   📧 Kontakt: [email protected]