Szeretnél olyan virágládát, amit nem kell öntözni? Én is.

Ezért készítettem egyet magamnak. Technikailag ugyanazt az egyszerű és bevált módszert alkalmaztam, mint több cserepemnél, sőt magaságyásomnál: a láda egy saját víztartállyal rendelkezik, ez tartja folyamatosan nedvesen a talajt, így elég hetente feltölteni vízzel a rendszert. Ráadásul szép is, mert ugyanolyan akác lécekkel fedtem, mint amivel a teraszt burkoltuk. Nem mondom, el lehet vele bíbelődni, de alapvetően nem bonyolult szerkezet. Nézzétek meg, és csináljatok Ti is öntözés-mentes virágládát nyárra!