RIKŠOU A VELOREXEM NA POHOŘÍ SIERRA NEVADA? / 9. VSTUP PŘÍMO Z CESTY

Již devátý vstup přímo z cesty je tady. Další cíl zdolán. Teda, vlastně cíle dva. V pátek jsme se dostali k již zmíněnému nejjižnějšímu bodu ve Španělsku. Jenže!... To nám samozřejmě nestačilo, takže jsme si to napálili na Gibraltar, který byl hned následující den, v sobotu, také pokořen. Mastňácky jsme se nechali vyvézt až nahoru, na nejvyšší místo na Gibraltaru - Rock of Gibraltar. V neděli jsme zase pro změnu zažili jiné dobrodružství. Málem jsme skončili ve svodidlech. Defekt zadního kola na velorexu nás rozhoupal ze strany na stranu. Ještě že má Honza chladnou hlavu a nesnažil se velorex vyrovnat. Naštěstí jsme se snesli na krajnici dálnice a šlo se opravovat. Úspěšně jsme dali hadráka do pořádku a mohli jsme pokračovat dále.