Jak się żyło w Wolnym Mieście Gdańsku? (spacer cz.1) Izabella Daszkiewicz | 09.02.2019

Jak się żyło w Wolnym Mieście Gdańsku? cz.1 09.02.2019 Opowiada: Izabella Daszkiewicz W ramach projektu: Chodźmy zwiedzać. Rodzinne spacery z przewodnikami połączone ze zwiedzaniem obiektów w Gdańsku Organizator: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna Zdjęcia i realizacja: Mirosław Koźbiał YOUTUBE Kanał WMG VIDEO