Landwirtschafts Simulator 2008

Mój drugi flimik z gry. Mapka jest wykonana przeze mnie (oczywiście oprócz obiektów na niej:) ). Na wszystkie pytania odpowiadam tutaj (tzn. na YT). Nie podaję numeru GG.