Dominikańskie Camino Polaco 2020

#dominikanie #camino #dominikaniefreta Trochę czasu minęło od zakończenia lata dlatego zapraszamy Was na garść wakacyjnych wspomnień. Pewnie pamiętacie, że kilku naszych braci wybrało się w tym roku na Camino Polaco min. Łukasz Miśko OP i Dawid Kołodziejczyk OP. Sami zobaczcie ‼😀👍 Buen camino ‼😀🙏 Grafika: Zosia Gagoś Zdjęcia i montaż: Dawid Kołodziejczyk OP