Północ w nawiedzonej wsi ☠️ Słychać echa dawnych mieszkańców!

W tym odcinku wybraliśmy się do opuszczonej wioski w środku lasu. Nie prowadzi do niej żadna utwardzana droga. Nie dotarła tu też nigdy elektryczność oraz kanalizacja. Dostaliśmy informację że w miejscu tym ktoś popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Razem z Margo postanowiliśmy się przyjrzeć tej sprawie i przekonać czy doświadczymy tam jakichś zjawisk paranormalnych . #hauntedvillage #nocnyurbex #zjawiskaparanormalne kanał Margo    / kasienka513   👉 subskrybuj nasz kanał https://tiny.pl/7qh8d 👉 facebook   / src-urbex-10.  . 👉 kontakt: [email protected]