47. ČASŤ - MOJ ŽIVOT S KLBKAMI A IHLICAMI

... krásne nedeľné dopoludnie, srdečne vás vítam pri mojom videu, ďakujem krásne za všetky vaše postrehy, názory, veľmi si ich vážim, ďakujem za všetky odbery aj lajky :o))) PS: opravujem sa, šedý KID SILK nie je granit ale ANTRACIT :) PS 2: toto sú PL videá, ktoré rada pozerám, jazyku sa dá krásne rozumieť :o) KNITASTORY, PANI MAGDALENA, DAGNA ŽELIŇSKA, ANKA OTULANKA, DZJERGAM NA WSI, OUTULAMY, Knitted Coffee Handmade, e-dziewiarka TV LIVE, dziennik.anny.p NÁJDETE MA AJ TU :   / bosorka_iva   https://www.facebook/Tvorilka Iva/ https://www.facebook/Vecičky od Tvorilky Ivy/