Ето смартфон, който ще издържи 31 дена с 1 зареждане!
Продължаваме серията си с откачени китайски телефони, които се оказват особено добре. Днес ще ви представя Oukitel K12, който е с огромна батерия и ще издържи 31 дни на standby режим! 📱 Купете Oukitel K12 тук: http://bit.ly/2NHKsTG 🛒 Още яки промоции от GearBest: http://bit.ly/2XTx2rK 📕 Купи книгата ми тук: https://ozn.bg/2OMkauI 🔔 Абонирайте се: http://bit.ly/2w9ePIq 🎮 Гейминг канал: http://bit.ly/2Jn9mCe 👕 Тениски и Мърч: http://bit.ly/2CBUf8k Здравейте приятели аз съм Слави, а вие сте с пореден епизод на странните китайски телефони, които се оказват изненадващо добри. В предишните епизоди разгледахме улефон за терминатори, елефон, който е конкурира флагманите и струва 200$, но сега е време да разгледаме оукiтел. Смартфона с 10 000 милиамперчасова батерия, само за сравнение айфона е с 3100. Хора това тук е като атомна централа в джоба ви, можете да захраните квартала си. #TheClashers #UnboxReview #Oukitel Какво знаем за Бранда Oukitel? Ами не много да ви кажа честно, сайтът им все едно съм го писал аз през пръсти, нямат английска страница в иукипедия, абе криминална работа. Трябваше да ровя по сайтове да видя какво се говори за тях и отзивите са страхотни. Те произвеждали едни от най-здравите телефони, които са много различни от конкуренцията. Социални мрежи: ✦ Facebook: http://bit.ly/2hEack9 ✦ Instagram: http://bit.ly/2wsoBCv ✦ Twitter: http://bit.ly/2wrfqCr ✦ E-mail: [email protected] Външният вид на телефона определено грабва окото, с коженият си гръб, металната пластина, на която за сложили камерата и интересният дисплей. Това, което може да ни стресне малко в началото са размерите и теглото. В целия интернет няма информация за телгото на този оукител, включително и в сайта им. Но аз отидох до кухнята където има везна и го изтеглих – точно 310 грама. Защо се опитват да го скрият не знам. Ясно е, че тази батерия от 10 000 Мах си тежи. Дайте сега да разгледаме дисплея. Той е 6.3 инча, с резолюция от 2340 на 1080, което е Full HD. Съотношението е малко разтегнато 19.5 на 9, което се вписва в модерните представи за смартфоните днес. Впечатление прави и малкия ноч във формата на капка, който е някакси по незабележим от другите модели с подобни прорези. Като цветове е добре, детайлен е, няма особени забележки. Може би малко по-светъл ми се искаше да е, но все пак това е бюджетен телефон, не може да очакваме екрани от нивото на самсунг и айфон. Иначе си е респонсив, мултитъча е ок, абе като цяло са сега не виждам забележки. Абонирайте се за канала и натиснете камбанката, ако искате да получавате нотификация когато качим видео! MUSIC BY: Fog by DIZARO / dizarofr Creative Commons — Attribution-NoDerivs 3.0 Unported — CC BY-ND 3.0 Free Download / Stream: http://bit.ly/Fog-DIZARO Music promoted by Audio Library • Fog – DIZARO (No Copyright Music)

Този телефон работеше след 2 падания от 5-тия етаж!

Задната камера на този телефон се завърта и става предна!

12 ФАКТА за Химията, които НЕ ЗНАЕШ, а трябва

Взе си микробуса | Жоро Игнатов | 21 юни 2026

ИСКАМ този ТЕЛЕФОН! - Honor Magic V5

Моля за тишина, новият крал на Android е тук - Galaxy Note 10+

Дойде моето време!

НЕ СПИРАТ да правят ДОБРИ телефони - Xiaomi 17T PRO

УМНИТЕ ТЕЛЕФОНИ!

Този ЛАПТОП ще ОГЪНЕ мозъка ви!

Как е възможно този телефон да е на такава ЦЕНА?

Лекар уби кучето ми - Жоро Игнатов (18.02.2024)

ТОП 10 ЗАСТРАШЕНИ животни в БЪЛГАРИЯ

Замразих тази Nokia! Работеше ли след това?

Това е най-хитрият телефон от Apple - iPhone SE 2020

Nothing Phone (2) РЕВЮ - ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ ЛИ ПАЗАРЪТ?

Това БАТМАН или СПАЙДЪРМЕН Е и ЗАЩО МЕ СТРЕЛЯ 😀

ТЕХНОЛОГИЧНИЯТ КЛУБ 69: Samsung Galaxy Ring е в България!

Смартфон или Фотоапарат?! Тези вече прекалиха!

