NOSTALGIA 2026 - 25 de lei UN LANGOS?
Am fost în prima zi la Nostalgia 2026 ca să vă arăt cum este atmosfera și ce găsiți de mâncare. Am testat micii și langoșul, am văzut cât costă și dacă merită banii. În plus, vă plimb prin festival ca să vedeți ce activități, decoruri și surprize găsiți anul acesta. Dacă ți-a plăcut videoclipul, nu uita să dai Like, Subscribe și să-mi spui în comentarii ce ai vrea să testez în următorul episod! 📍 București – Nostalgia 2026 #Nostalgia2026 #Bucuresti #FoodReview #Festival #StreetFood 📱 Urmărește-mă și pe alte rețele: Instagram: / vladinho TikTok: / im.vladinho YouTube: / @vladinhonet 🍽️ Review-uri de mâncare, daily vlog-uri și aventuri de travel! Dacă îți plac clipurile de travel & food, nu uita să dai LIKE 👍, să te abonezi 🔔 și să lași un comentariu ! #mancare #foodreview #travelvlog #dailyvlog #youtuberomania #vladthelad

AM TESTAT RESTAURANTUL VIRAL PE TIK TIK : LAGO

Romanians say times are tough... so how do you explain this?

TESTEZ BURGERI DE LA SHAORMERII CELEBRE

People Who Messed With The Royal Guard and Regretted It!

Tschüss, Deutschland – Polens Rückkehrer | Reportage

Bucharest Has a Chinatown Nobody Talks About

Unde sa mănânci in Eforie Sud.Am mancat la Restaurantul unde acum doi ani am fost dat afară!

meine ENTSCHULDIGUNG an APORED 18

Așa arată cea mai MARE colecție de vinuri din lume - Mileștii Mici Moldova

ROMANIAN FOOD in SIGHIȘOARA BLEW MY MIND 😲🇷🇴

CE AM MANCAT IN 3 ZILE IN ISTANBUL

Caut cele mai bune CHICKEN WINGS DIN BUCURESTI *cred ca le-am gasit*

Am stat 3 zile la BUCURESTI si mi-am schimbat parerea despre orasul asta, IN BINE! Il vizitam la pas

CE POTI SA MANANCI CU 10 LEI LA FAST FOOD-URI !? (POPEYES, MCDONALD'S, KFC)

Unbelievable Smart Worker & Hilarious Fails | Construction Compilation #8 #adamrose #smartworkers

TESTEZ PRODUSE DE PE MENIUL SECRET AL RESTAURANTELOR

Romanian Street Food Hunt Ends in a Food Coma

AM GRESIT ca m-am intors la VALEA CASCADELOR? Cum mai arata targul? Va arat la final ce am cumparat

Bogdan CHIRIEAC, analist politic: va fi foarte greu de înghițit pentru PSD

