NOSTALGIA 2026 - 25 de lei UN LANGOS?

Am fost în prima zi la Nostalgia 2026 ca să vă arăt cum este atmosfera și ce găsiți de mâncare. Am testat micii și langoșul, am văzut cât costă și dacă merită banii. În plus, vă plimb prin festival ca să vedeți ce activități, decoruri și surprize găsiți anul acesta. Dacă ți-a plăcut videoclipul, nu uita să dai Like, Subscribe și să-mi spui în comentarii ce ai vrea să testez în următorul episod! 📍 București – Nostalgia 2026 #Nostalgia2026 #Bucuresti #FoodReview #Festival #StreetFood 📱 Urmărește-mă și pe alte rețele: Instagram:   / vladinho   TikTok:   / im.vladinho   YouTube:    / @vladinhonet   🍽️ Review-uri de mâncare, daily vlog-uri și aventuri de travel! Dacă îți plac clipurile de travel & food, nu uita să dai LIKE 👍, să te abonezi 🔔 și să lași un comentariu ! #mancare #foodreview #travelvlog #dailyvlog #youtuberomania #vladthelad