Z Kartą Krakowską możesz więcej

Od 1 sierpnia mieszkańcy Krakowa będą mogli korzystać z Karty Krakowskiej, która da im 20% zniżki na bilety okresowe MPK. Karta upoważnia również do rabatów w miejskich instytucjach kultury. Wnioski będzie można składać od 1 lipca w wersji elektronicznej i w wyznaczonych punktach obsługi Karty Krakowskiej. Więcej informacji: https://telewizja.krakow.pl/?videos=z... Magiczny Kraków: http://www.krakow.pl/