KOLEJOWY URBEX CZYLI ZWIEDZAMY OPUSZCZONE OBIEKTY KOLEJOWE

Jak to mówią w przerwie między pociągami a dokładnie między rozjazdami czyli tematem, który aktualnie omawiam - opowiem wam o mojej drugiej pasji czyli urbexie. Dla niewtajemniczonych - zwiedzanie opuszczonych miejsc. Połączyłem jedno z drugim dlatego prezentuje wam kolejowy urbex. Zapraszam :)