Replika za 299zl do ASG? | TEST BY-808

Najtańsze gry tylko tutaj - https://www.g2a.com/r/wyprzedazstilgar z kodem "STILGAR" 3% zniżki :3 ► Instagram -   / stilgaryt   📸 ► Odcinek się spodobał? Zostaw łapkę w górę 👍 oraz subskrybuj! Witam Was bardzo serdecznie. W dzisiejszym odcinku pobawimy się repliką BY-808, która to od lat istnieje na rynku i od lat chciałem ją przetestować, ponieważ nigdy nie potrafiłem zrozumieć jakim cudem replika z tak dużą mocą i nietypowym designem, a nawet z risami kosztuje tak relatywnie mało. Czy pomimo tak niskiej ceny jest to sensowny zakup? A może jest w środku coś bardzo nie tak i ostatecznie jednak nie warto się interesować takim sprzętem? Sprawdzimy jak działa, sprawdzimy jak strzela i sprawdzimy co dały te zmiany - Zapraszam do oglądania! ► Współpraca / Biznes - [email protected]