IGRAM ZOOBU NA "TV-u" *prejako*

Vise o ovom monitoru: https://www.lg.com/us/monitors/lg-32G... LG Srbija na IG   / lg.srbija   FB   / lg.serbia   💎 SHOP za Srbiju https://supremenexus.com 💰 SHOP za ostale zemlje https://good.game/shop/supremenexus ⛄️ TIK TOK   / supremenexus   📷 INSTAGRAM ➔   / supremenexus   📱 DISCORD ➔   / discord   🎮 TWITCH ➔   / lukeoff   U kucu mi je stigao jedan sjajan uredjaj, LG monutor od cak 32 incha koji je jedan od najboljih ekrana koji sam ikada video. Ista ova spravica ima toliko siri ekran da je njegovo koristenje skoro pa varanje koliko preglednosti i sifirne dobijate u video igrama! Ja sam igrao Zoobu, zoo royale mod koji je u ovoj igri najtezi i sama vellicina igre vam stvara mnogo vecu prednost u odnostu na ostale igrace, a kasnije sam probao i League of Legends gde je pomeranje ekrana po mapi minimalno jer se toliko prostora vidi da bukvalno sa pozicije u sumi u isto vreme vidite sta se desava i na midu i na topu. LG nastavlja da nas odusevljava sa sjajnim monitorima, a ovo je uredjaj na koji cu dugo balaviti! Pogledajte kako sam igrao Zoobu i League of Legends sa LG monitorom! Posebno iznenadjenje na kraju, gde sam upario svoje zvucnike i sjajan rgb panel ovog monitora! SEND YOUR OFFERS HERE: [email protected] IGRAM ZOOBU NA "TV-u" prejako