Wielton o swoich planach wobec Niemiec. Czy obecność na IAA to początek ofensywy sprzedażowej?

Na tegorocznych targach IAA w Hanowerze Wielton po raz kolejny prezentował swoje rozwiązania dla branży transportowej. Odwiedziliśmy stoisko firmy, by zadać prezesowi firmy kilka pytań dotyczących działalności przedsiębiorstwa oraz jego planów. W rozmowie z nami Mariusz Golec opowiedział o tym, co spółka zaprezentowała w Hanowerze. Zapytaliśmy też m.in. o plany firmy wobec Niemiec oraz pozostałych rynków europejskich. Więcej dowiecie się, oglądając film.