Appleblog Armageddon: az iPhone-hívő egy hete egy ANDROIDOS mobillal!

Nyolc év iPhone-ozás után egy teljes hétig csak a Samsung Galaxy S7 Edge-et használtam. Pokol volt? Mennyország? Beledöglöttem? Túléltem? Tényleg megbízhatatlan szar a Google platformja? Tényleg folyton fagy? Tényleg csak kínhalál vár a barikád túloldalán? Facebook a hírekért, eseményekért: http://on.fb.me/1hc3BIa Instagram a spéci, színfalak mögötti fotókért :   / magyarosicsaba