Legendák a róluk szóló kiállításon – Omega Kóborral, Benkővel

Kóbor János és Benkő László a Szentesen most nyílt Omega-kiállítás megnyitóján. A kiállítótérbe a látogatók az Időrablók c. lemez 4 méteresre nagyított borítóján át lépnek be – és ez még csak a kezdet. – Nagyon szépen össze vannak rakva a dolgok – mondja meghatottan Kóbor János – olyanok is, amikre én már nem is emlékeztem. Jó látni, hogy nem csak nekünk fontos ez az 56 év. Gyere velünk a kiállításra! Kövess minket: Facebook:   / m2petofitv   Instagram:   / petofilive   Petőfi Live: http://www.petofilive.hu/ Élő stream: http://www.mediaklikk.hu/m2-elo/