RTS - Klasiky #09 - Warcraft II Remastered

Série ve které si zavzpomínáme na některé strategické pecky, nečekejte ale žádné recenze :) Warcraft 2 je pro mě nejklasičtější ze všech klasik, první RTS co jsem hrál, dokonce první RTS co jsem hrál po síti, Blizzard už sice není co býval, ale občas se jim i tak něco povede a Remaster k 30. výročí je jedna z nich... ▶ Discord:   / discord