Szczecin, linia nocna 567 (OMSI 2 #60)

Pamiętaj o łapce w górę 👍 SUB: http://bit.ly/Xalion_SUB FACEBOOK:   / xaliongaming   INSTAGRAM:   / tomaszodzimek   Mapa: http://bit.ly/2lcZkpA Malowanie autobusu: http://bit.ly/2n5X5VZ Podstawowy autobus: http://bit.ly/2m0dRGK ____________________________ Pozostałe informacje ▼▼▼ ► Specyfikacja komputera: http://bit.ly/Xalion_Info ► Strona modpack'a X-Pack: http://xpack.pl/ ► Strona Facebook:   / xaliongaming   ► Profil Steam: http://bit.ly/Xalion_Steam ► Profil Battlelog: http://bit.ly/Xalion_Battlelog ► Email kontaktowy: [email protected] - polecam pisać na niego zamiast na PW. [UWAGA] Wraz z dniem 24.09.2019 odcinam się od nowej zawartości strony http://xpack.pl/. Opis został wstawiony automatycznie - zapewne powyżej występuje link do ww. strony. Domenę wykupił nowy właściciel i nie odpowiadam za treści na niej umieszczone.