S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля | ПОВЕРНЕННЯ В ЗОНУ | СЕРІЯ 2 #maksimi4 #wot_ua

#worldoftanks #wot_ua #ua #maksimi4 ----------------------------------Підтримати---------------------------------- Підтримочка: https://donatello.to/MaKSiMi4 Карта монобанку: 4874 0700 1192 6175 Стати спонсором каналу:    / @maksimi4_ua   Модпак яким користуюся:https://drive.google.com/drive/u/1/fo... ----------------------------------------------------------------------------- Режим Стрімів 20:00+ -------------------------------------------------------------------------------- Мій ігровий нікнейм: MaKSiMi4 Тікток:   / maksimi4_ua   Твіч:   / maksimi4i   Група телеграм: https://t.me/+wSD5qRXwCqJkYmEy ---------------------------МІЙ ПК------------------------------------------------ Корпус: DeepCool CH510 Black (R-CH510-BKNNE1-G-1) CPU: Ryzen 7 9800x3d MB: Asus PRIME X870-P (sAM5, AMD X870, PCI-Ex16) Охолодження: Arctic Liquid Freezer III 360 (ACFRE00136A) RAM: Kingston 64GB 6000MT/s DDR5 GPU: MSI GeForce RTX 4080 Super BP: be quiet! PURE POWER 12M 850W SSD: KINGSTON 240 GB SSD: Samsung 990 Pro 1TB HDD: TOSHIBA 500 GB Клавіатура: Hyper x Alloy Origins Миша: Logitech G502 X Монітор: Asus TUF Gaming VG27AQ Монітор 2: 24" Samsung S24D400 Мікрофон: Fifine AM8 Навушники: IEM Moondrop Chu 2 ll Веб-камера: Logitech C922 Pro Stream Крісло: GT RACER X-2534-F ----------------------------------------------------------------------------- Вітаю, Звати Максим, проживаю на Волині. Граю в цю "чудову" гру з 2014р.Стараюся розвивати Україномовний контент! На стрімах показую доволі скіловану гру! ------------------------------------------------------------------------------ #worldoftanks #wot_ua #ua #стрімукраїнською

BOURRASQUE | ТОПОВИЙ ПРЕМІУМ ТАНК 8 РІВНЯ  #maksimi4 #wot_ua
▶︎

BOURRASQUE | ТОПОВИЙ ПРЕМІУМ ТАНК 8 РІВНЯ #maksimi4 #wot_ua

Кладовка ветерана Второй мировой войны.
▶︎

Кладовка ветерана Второй мировой войны.

🔴S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl | Частина #3 | Ryzen 9800X3D + RTX 5080 | 🔴LIVE🔴
▶︎

🔴S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl | Частина #3 | Ryzen 9800X3D + RTX 5080 | 🔴LIVE🔴

New UKRAINIAN CO-OP! - SAND: Raiders of Sophie
▶︎

New UKRAINIAN CO-OP! - SAND: Raiders of Sophie

S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl
▶︎

S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля | ПОВЕРНЕННЯ В ЗОНУ | СЕРІЯ 1  #maksimi4 #wot_ua
▶︎

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля | ПОВЕРНЕННЯ В ЗОНУ | СЕРІЯ 1 #maksimi4 #wot_ua

Chernobyl Has Been Taken Over by Beasts That Have Been Extinct for 1,000 Years
▶︎

Chernobyl Has Been Taken Over by Beasts That Have Been Extinct for 1,000 Years

Enemy No. 1. Why is the Hornet drone so dangerous? And why was it nicknamed the Martian?
▶︎

Enemy No. 1. Why is the Hornet drone so dangerous? And why was it nicknamed the Martian?

Ти диви. ПОЛЯК хотів ПІДЛОВИТИ історика щодо ВОЛИНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ, але українець дав гарну ВІДПОВІДЬ
▶︎

Ти диви. ПОЛЯК хотів ПІДЛОВИТИ історика щодо ВОЛИНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ, але українець дав гарну ВІДПОВІДЬ

Guy Ritchie's TOP film - THE GENTLEMEN // Watch the film online for free
▶︎

Guy Ritchie's TOP film - THE GENTLEMEN // Watch the film online for free

💀Бандити💀Пончик💀🔪️GAMMA 0.9.5🔪️❤️Одне Життя❤️💀1💀
▶︎

💀Бандити💀Пончик💀🔪️GAMMA 0.9.5🔪️❤️Одне Життя❤️💀1💀

Ван Хельсинг 2004 — Скрытый лор, который нам не объяснили
▶︎

Ван Хельсинг 2004 — Скрытый лор, который нам не объяснили

HIRSCHKAFER | НІМЕЦЬКИЙ СНАЙПЕР   #maksimi4 #wot_ua
▶︎

HIRSCHKAFER | НІМЕЦЬКИЙ СНАЙПЕР #maksimi4 #wot_ua

20 лет в гараже! Иж Комби с пробегом 11409 км!
▶︎

20 лет в гараже! Иж Комби с пробегом 11409 км!

ПРОВАЛЬНАЯ операция американских наемников | Инструктор смотрит
▶︎

ПРОВАЛЬНАЯ операция американских наемников | Инструктор смотрит

I Tested an Exo-suit at World's Largest 72h Airsoft War
▶︎

I Tested an Exo-suit at World's Largest 72h Airsoft War

A GIANT CONTAINER made us RICH
▶︎

A GIANT CONTAINER made us RICH

Across the World Without Internet
▶︎

Across the World Without Internet

Как 5 000 Спартанцев Жестоко Отомстили За 300 Спартанцев И Царя Леонида
▶︎

Как 5 000 Спартанцев Жестоко Отомстили За 300 Спартанцев И Царя Леонида

Will the STALKER 2 DLC change NOTHING?
▶︎

Will the STALKER 2 DLC change NOTHING?