►►Naša škola►►ZŠ Oravská Jasenica - Rozlúčkové video

Kedže je toto posledný môj ročník na tejto škole, pripravil som si spomienkové video z tejto školy. Chcem poďakovať všetkým ktorý mi nejako s videom pomohli, či už nahrali rozhovor, pridali vtipnú reakciu, alebo sa len klasicky tvárili ako vyoraná myš (Nina :DD). Tak nech si nás tí učitelia pamätajú. Ďakujem za seba a celkovo za celú legendárnu 9.A 2015/2016. "Učitelia nesmútte, prídu ešte naše deti"