Orkiestra Taborowa / Maria Kowalik / Stanisław Witkowski / Tabor Kielecki w Sędku 2015

Chcesz wesprzeć nas w wydawaniu płyt i realizowaniu materiałów video? Nic prostszego! https://patronite.pl/muzykazakorzeniona nagranie: 2015 / Sędek Spotkania orkiestry Taboru Jak co roku, uczestników warsztatów instrumentalnych i śpiewaczych zapraszamy do udziału w wieczornych spotkaniach taborowej orkiestry. Ponieważ muzyka kielecka najlepiej brzmi w dużym i różnorodnym składzie, zapraszamy wszystkich do uczestnictwa. W 2015 roku, szukając najlepszej formuły dla orkiestry, postanowiliśmy otworzyć spotkania również na uczestnictwo tancerzy, by – jak na wiejskiej zabawie – budować relacje między muzykami i tancerzami. Co wieczór przed zabawą znajdowaliśmy chwilę, by spotkać się w pełnym składzie, wymienić się doświadczeniami, popracować nad wspólnym brzmieniem, szlifować taborowy repertuar i płynnie przejść od dnia pracy do wieczornej zabawy.