Śladami Jana Pawła II: spacer po Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej

Alicja Zioło, licencjonowana przewodniczka, oraz Ojciec Tarsycjusz Bukowski z klasztoru Bernardynów przy Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym poprowadzą nas kalwaryjskimi dróżkami i opowiedzą o Karolu Wojtyle, który przyjeżdżał tu jako uczeń, kleryk, ksiądz i papież. Unikatowe zdjęcia kompleksu klasztornego skąpane w jesiennym słońcu pokażą wyjątkowe walory tego pomnika historii. Wykorzystane materiały: Fragmenty filmów „Miejsca serdeczne”, „Jan Paweł II w Małopolsce” IDMJP2 Projekt „Małopolska - tu wszystko się zaczęło” IDMJP2