Bolesławiec Moje miasto

"Bolesławiec- Moje miasto" (udostępnij) Szanowni Bolesławianie ! 4 lata zajęło mi ogarnięcie, jakoś to posklejanie w całość i przełamanie się do realizacji. Utwór napisałem z myślą o śpiewaniu go w różnych sytuacjach z klimatem, wymagających z naszej strony szybkiej promocji Bolesławca: wycieczki szkolne, wydarzenia kulturalne, okolicznościowe czy nawet przy ognisku..jakkolwiek i gdziekolwiek. Piosenka ma na celu zwrócenia uwagi na fakt przemian, przemijania pokoleń i nostalgii do tego co było przecież nie tak dawno. Przed wykonaniem broniłem się dzielnie do końca. W ostateczności mój serdeczny kolega z dzieciństwa Ireneusz Kwiatkowski (niegdyś krakowski mistrz karaoke) zmotywował mnie i..stało się. Robiłem co mogłem 😃 Zapraszam do wysłuchania, opinii i podawania dalej. Pozdrawiam Bolesławiec. Ps. Tekst, muzyka i wszelkie prawa związane z tym utworem są moją własnością i są zastrzeżone. Utwór może być odtwarzany wyłącznie prywatnie, towarzysko... w pozostałych przypadkach raczej dobrze byłoby mnie zapytać o zgodę.