Trwajcie mocno w Panu

Mszą św. na Jasnej Górze rozpoczęły się dwudniowe uroczystości pogrzebowe śp. abp. Stanisława Nowaka. „Drogi ojcze Stanisławie, dziękujemy dzisiaj Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu przez Maryję, że wytrwałeś pod krzyżem z Matką Pana do końca, że wytrwałeś przy Eucharystii sprawowanej przez wiernego biskupa Andrzeja aż do ostatnich chwil swego życia i zamknąłeś je Mszą św. 12 grudnia o godz. 7.45, przechodząc z życia do Życia – mówił abp Depo.    • Transmisja uroczystości pogrzebowych śp. a...   http://www.jasnagora.com/wydarzenie-1... https://www.niedziela.pl/artykul/7542...