Buč Kesidi - Euforija (audio)

Četvrta pesma sa drugog studijskog albuma "Euforija" benda Buč Kesidi. Za sva obaveštenja o novim stvarima, ne zaboravite da stisnete SUBSCRIBE dugme desno! ARENA ZAGREB 24.1.2026. !!! UZMITE ULAZNICE https://buckesidi.com NOVI ALBUM "MODERNE VEZE" NA SVIM STREAMING PLATFORMAMA: https://bfan.link/moderne-veze Album "Euforija" dostupan je na svim streaming servisima: https://kontrarights.lnk.to/Euforija Pesma snimljena u studiju Krokodil 2019. Producent i miks: Milan Bjelica Snimio: Petar Stevanović Supervizor: Vuk Stevanović bend Fejsbuk:   / buckesidi   bend na Instagramu:   / buckesidi   bend na Tviteru:   / buckesidi   kontakt mejl: [email protected] #EUFORIJA © & ℗ Kontra 2019 Tekst: (I gužva, vrućina, dva džina, nema vazduha od dima) (Galama i brzina, sve se okreće od vina) (A fali nam blizina, sve je sporo dok sam s tobom) (Mi smo dobro, svi smo dobro, svi smo dobro) Sveža krv curi sa ulice u parkove, u klubove Euforija se prikrada uz spremanje u gradu iznad kojeg stoji pitanje Kako kada ulice su prepune nikad nije bio više usamljen? Koliko ti treba vremena da shvatiš da si očajna Stojiš sama ispred smrznuta i čekaš ga, a nema ga Ako malo bolje pogledaš, i vidiš sjaj u očima To se samo svetlo stroboskopa rasipa i odbija od sočiva (I gužva, vrućina, dva džina, nema vazduha od dima) (Galama i brzina, sve se okreće od vina) (A fali nam blizina, sve je sporo dok sam s tobom) (Mi smo dobro, svi smo dobro, svi smo dobro) Ukus krvi još u ustima, glad je prejaka za samo jedan dan Kratki izleti sa strancima nisu zamena, samo stanica Poluagresivni poljubac i prolazi u zgradama Ne budiš se tamo gde si zaspala već tamo gde si nestala Koliko ti treba vremena da shvatiš da si očajna? Koliko ti treba vikenda da shvatiš da nema izlaza? Koliko ti treba subota da shvatiš da si ostala sama? Koliko je prošlo petkova i praviš se da ništa nisi shvatila (I gužva, vrućina, dva džina, nema vazduha od dima) (Galama i brzina, sve se okreće od vina) (A fali nam blizina, sve je sporo dok sam s tobom) (Mi smo dobro, svi smo dobro, svi smo dobro)