007 First Light [9. rész] Ez DiCaprio? - Let’s Play

Halihó titkosügynökök! A nevem 60… mattyu60. Most nem egy sima küldetés vár ránk… hanem egy olyan balhé, ahol minden sarkon árulás, robbanás és pár rossz döntés leselkedik. Bond még nem legenda… de már most több problémát okoz, mint amennyit megold. Luxus helyszínek, veszélyes küldetések, “high-tech” kütyük és persze rengeteg olyan pillanat lesz, amikor biztosan azt mondjuk majd: „na ezt nem így kellett volna.” Közben majd próbálunk stílusosan megmenteni a világot. Egy valami biztos: itt nem keveredünk bajba… mi magunk vagyunk a baj. #jamesbond #007 #walkthrough