Podravske štuke - 1907

Podravske štuke, naši mladi navijači, jedna su od najljepših priča koja je se krenula pisati prošle godine i još uvijek se piše. Sada je dobila svoje novo poglavlje koje možemo nazvati "1907". 1️⃣9️⃣0️⃣7️⃣ Ime je to povezano s godinom osnutka Nogometnog kluba Slaven Belupo i navijačke pjesme koju su otpjevale Podravske štuke, a koja je premijerno prikazana jučer na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek - Apaš. 🎵🎶 Veliki bravo za naše 🐟! Uživajte! 💙 #samoslaven #slavenbelupo #podravskeštuke