Witaj Polsko- Orkiestra Dęta NOK Nekla

Marsz "Witaj Polsko" J. Pankiewicza w wykonaniu Orkiestry Dętej Nekielskiego Ośrodka Kultury w Nekli z okazji uroczystości Narodowego Święta Niepodległości. Wyk. -dyrygent: Wojciech Olejnik -flet poprzeczny: Angelika Żurek -saksofon altowy: Damian Dubisz, Iwona Maćkowiak -saksofon tenorowy: Damian Dubisz -saksofon barytonowy: Robert Dubisz -trąbka: Anna Adamczyk, Artur Duszczyk -waltornia: Filip Piotrowski -alt: Wojciech Olejnik -puzon: Magdalena Adamczyk, Klaudia Janiszewska -puzon wentylowy: Wojciech Olejnik -tuba: Karol Kaźmierczak -perkusja: Wojciech Olejnik -montaż: Artur Duszczyk   / orkiestranekla   https://www.orkiestra.nekla.eu/   / orkiestranekla