Kaukázus - Papírsárkány // OFFICIAL AUDIO

Felkerültek régen várt dalok a stream felületekre, irány a Spotify, csekkoljátok! 🎊 Kövesd a Kaukázust, hogy ne maradj le az újdonságokról! 🎉 facebook:   / kaukazuskaukazus   instagram:   / kaukazus_zenekar   Ott van egy felhő az égen, jaj, de szépen száll De mi van az ő belsejében, vajon kire mi vár? Esőt visz, vagy mérges felhő? Nem mindegy, Babám! Vajon kire mi vár? Pirkadatkor kelet felől fordul be a Nap Nem szúrja ki a szememet, hogy nem velem vagy Üres tükrök látnak Téged, messzire szaladj A te bajod az, hogy nem velem vagy! Hogyha látom, hogy túl nagy a baj És a Földön mindent betakar Húzok egy sárkányt a fejem fölé És azt képzelem szemem elé, Amit lát, aki felettem száll Mindenre van sok okos szabály Mindenki tartozik és követel És a sárkányt ott eresztem el. Visszamegyek hogyha kellek, ha nagyon muszáj Visszafogom magam, mint érettségi után Mer' visszavágyom oda én úgy Istenigazán Diploma előtt, érettségi után. Ott van egy felhő az égen, jaj, de szépen száll Földönfutó eregetőnek fehér uszály Benne van a holnapi eső és hó talán Vajon kire mi vár? Hogyha látom, hogy túl nagy a baj És a Földön mindent betakar Húzok egy sárkányt a fejem fölé És azt képzelem szemem elé, Amit lát, aki felettem száll Mindenre van sok okos szabály Még aki tartozik is követel És a sárkányt ott eresztem el.