Dżem - Sen o Victorii

Największe przeboje, utwory z nowej płyty i niezapomniana atmosfera – tak wyglądał koncert zespołu Dżem na nowotarskim rynku z okazji 680-lecia tego miasta. Jednym z hitów jaki pojawił się podczas wystepu był Sen o Victorii Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen. Wolności moja, śniłem, że wziąłem z Tobą ślub. Słońce nas błogosławiło I Księżyc też tam był Wszystkie gwiazdy nieba, nieba Wszystkie gwiazdy pod. O Victorio, moja Victorio! Dlaczego mam Cię tylko w snach? Wolności moja, Ty Victorio! Opanuj w końcu cały świat! A gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich wszystkich zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen" O Victorio, moja Victorio! O Victorio ma! O Victorio, moja Victorio! O Victorio ma!