Hannibal | NAJLEPSZA GRA na 2 OSOBY 2008 roku | Recenzja

Dziś mam dla Was zdobywcę Golden Geeka w w kategorii War Game i Najlepszej gry 2 osobowej. Jeśli lubicie, lub chcecie sprawdzić, czym jest gra wojenna, to serdecznie zapraszam :D Pomóż tworzyć nasze materiały i zostań naszym Patronem: ►https://patronite.pl/GameTrollTV Jeśli chcesz pogadać w przyjaznym środowisku o grach, zobacz naszą grupę: ►  / 630391070441353