Novogodišnji festival odbojke u Novom Sadu
Odbojkaški savez Vojvodine organizovao je jubilarni, 10. Novogodišnji međunarodni festival odbojke u Novom Sadu, na kojem je učestovovalo više od 100 ekipa, koje su odigrale 307 utakmica. Utakmice su igrane u velikoj sali SPC „Vojvodina“, u osnovnoj školi „Jožef Atila“, gimnaziji „Isidora Sekulić“, u sali Centra za sport – „Đačko igralište“ i sali Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja.
